W Trójmieście wymarzone wesele

Narzeczeni pragną, aby ich ślub był jak z bajki, a wesele niezapomnianymi chwilami dla nich, ale także dla ich gości. Przygotowania do tych uroczystości zaczynają się już bardzo wcześnie, bo jest mnóstwo spraw, które trzeba załatwić i rzeczy, które muszą być zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem jak na przykład orkiestra.

Sala weselna w Trójmieście

wesele w TrójmieściePrzygotowania do ślubu zazwyczaj trwają około roku, bo trzeba znaleźć idealny kościół, odpowiednio dużą salę weselną, która pomieści wszystkich gości, zamówić orkiestrę albo DJ, menu jakie zostanie podane gościom, a nawet przygotować pierwszy taniec pary młodej. Te wszystkie sprawy zabierają mnóstwo czasu i energii, dlatego przygotowania tak długo trwają. Wesele w Trójmieście, to marzenie wielu par. Wizja ślubu w nadmorskim, małym kościółku zabytkowym i huczne wesele na plaży jest niesamowicie kuszącą propozycją. Hotele stojące blisko brzegu morza doskonale o tym wiedzą i są świetnie przygotowani na taką imprezę. W Sopocie i Gdyni są najładniejsze sale dostosowane na przyjęcie nawet dwustu pięćdziesięciu gości weselnych, a po uroczystości są w stanie im zagwarantować noclegi, co jest bardzo istotną kwestią kiedy spora część gości przybyła z daleka. Wybór dekoracji sali w Trójmieście zależy od wymagań i gustu narzeczonych, tak samo jak menu obiadowe. Można skorzystać z gotowych dań kateringowych, ale można też jedzenie powierzyć tutejszemu kucharzowi, który z pewnością zadowoli wybredne podniebienia gości i będzie to tańsze rozwiązanie.

Niewątpliwym atutem wesela nad brzegiem morza, jest zapierający dech w piersiach widok i ten cudowny, uspokajający szum fal rozbijających się o brzeg. Jeżeli tylko pogoda w Trójmieście dopisze, to nasze wesele będzie najpiękniejszą chwilą, którą zapamiętamy do końca życia i będziemy opowiadać swoim dzieciom.