Warszawa – szybko drukowane zaproszenia

Nigdy nie przepadałam za organizowaniem sobie urodzin czy imienin. Nie byłam fanką imprez, które były organizowane ze względu na mnie. Chyba byłam zbyt wstydliwa i nie lubiłam być w centrum uwagi. Sytuacja się jednak pewnego razu trochę zmieniła, bo przy okazji okazało się, że byłam w ciąży – na co tak długo czekałam razem z mężem.

Szybki druk zaproszeń na terenie Warszawy

szybkie drukowanie zaproszeń w warszawieCała rodzina i bliscy długo czekali na to, kiedy w końcu ogłosimy, że będziemy mieli dziecko. Ale jednak coś nam się to nie udawało i raczej już przestawaliśmy tak to planować. Jako że dowiedzieliśmy się o ciąży kilka dni przed moimi urodzinami, co udało nam się dodatkowo potwierdzić, to stwierdziliśmy, że może zorganizujemy imprezę, w trakcie której zdradzimy informację o ciąży. Szybko więc musieliśmy reagować i szykować wszystko. Średnio byliśmy w stanie wszystko załatwić własnymi rękoma, więc postanowiliśmy zamówić jedzenie z restauracji i przygotować sprzęt muzyczny, by leciało głośno radio w domu. Pozostało jeszcze znalezienie punktu wykonującego szybkie drukowanie zaproszeń w Warszawie. Chciałam dać bliskim właśnie takie oficjalne zaproszenie, ale było duże ryzyko, że nie zdążymy tego dokonać. Na szczęście udało się znaleźć w stolicy, gdzie mieszkamy, punkt, który wykonywał właśnie taką usługę i był w stanie zrobić to szybko, akurat tak, byśmy zdążyli ze wszystkim na urodziny zaplanowane na weekend.

Wybrane przez nas zaproszenia bardzo mi się osobiście podobały i liczyłam, że takie zaproszenie z zaskoczenia spowoduje, że ludzie będą zaintrygowani i jeszcze bardziej zechcą przyjść. Faktycznie na urodziny przyszedł każdy, kogo zaprosiliśmy. Tak więc dzięki temu mogłam tylko raz powiedzieć o ciąży, bo wszyscy zainteresowani byli w tym samym miejscu.