Woda czysta – zbiorniki

Jakiś już czas temu, było to już jednak kilka dobrych lat, szacuję, że minęło mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, jak zakupiłam sobie całkiem nowego kampera. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ dużo podróżuję, samochód więc musiał być idealny. Teraz poszukuję nowego zbiornika na czystą wodę.

Jakie zbiorniki na czystą wodę wybrać?

zbiornik do wody czystejJak się okazało, bo dość długotrwałym użytkowaniu mojego nowego samochodu możliwe są pewne udogodnia, dzięki którym jazda nim będzie dużo lepsza. Chodzi tutaj przede wszystkim o zbiornik do wody czystej. Jak powszechnie wiadomo każdy kamper, ale i przyczepa kempingowa posiadają zawsze dwa zbiorniki na wodę. Jeden z nich jest przeznaczony na wodę czystą, a drugi na wodę brudną. Fabryczne zbiorniki, które zawsze dostaje się do swojego samochodu lub przyczepy zazwyczaj są za małe. Na całe szczęście zawsze w naszym samochodzie jest miejsce na większy pojemnik. Producent przewidział to, że może być ona za mały. Można oczywiście zamówić od razu dużo większy pojemnik wraz ze swoim samochodem, jednak jak się okazuje, wtedy jego cena jest bardzo wysoka. Wychodzi więc, że bardziej opłacalne jest kupienie samodzielnie takiego pojemnik i wymiana. Stary pojemnik zarówno na wodę czystą jak i brudną można użyć na coś innego, są to porządne pojemniki, które mogę się nam przydać w domu lub też można takie pojemniki sprzedać. Zwłaszcza właściciele bardzo starych kamperów lub przyczep kempingowych będą zainteresowani takimi zbiornikami.

Chodzi tutaj przede wszystkim o fakt, że w starych kamperach lub też przyczepach kempingowych niestety zmieszczą się tylko i wyłącznie małe zbiorniki na wodę brudną i czystą. Kiedyś były one produkowane tylko i wyłącznie w bardzo małych rozmiarach, ale z bardzo dobrych materiałów.