Wynajem dmuchanych torów

 

Szukałem pracy na okres wakacji. Niedawno skończyłem osiemnaście lat i stwierdziłem, że przydałoby mi się trochę pieniędzy. Nie musiałbym wciąż prosić o nie rodziców, którzy już mają ciężko. Dzięki kumplowi poszedłem na rozmowę do jednej firmy, która zajmuje się wynajmem dmuchanych atrakcji na imprezy okolicznościowe.

Świetna zabawa na powietrzu dzięki dmuchanym torom

dmuchane toryOkazało się, że na rozmowie wypadłem dobrze. Szef szukał osoby kreatywnej, która potrafi zabawić młodych ludzi, ale co najważniejsze ogarniętej pod względem technicznym. Osoba musiała być silna i zaradna, tak aby umiała włączyć maszynę, napompować atrakcje, a przy tym cały czas kontrolować i reagować w razie gdyby coś się działo. Mi taka praca odpowiadała, bo prawo jazdy już miałem, więc dojazd do klienta nie był problemem, a i miałem predyspozycje fizyczne. Przyznam, że żałuję, że gdy byłem dzieckiem, to wielobarwne dmuchane tory nie były tak popularne. Pamiętam jedynie, że na festynach były dmuchane zjeżdżalnie, ale takich fajnych torów wtedy nikt nie widział. Takie tory to jest super sprawa, bo zarówno jest fajne dla dzieci w wieku szkolnym jak i dla nastolatków. Zdarza się, że na imprezach rodzinnych nawet rodzice korzystają z atrakcji i jest to w zupełności bezpieczne. Cenowo taki wynajem również wygląda korzystnie.

Od czasu kiedy pracuję w tej firmie, namawiam wszystkie ciotki i znajomych, co mają przed sobą jakieś imprezy rodzinne, żeby się skusili na taką atrakcję. Tak naprawdę na wiele godzin dzieciaków nie ma. Rodzice mają spokój, a dzieci zamiast siedzieć w telefonach spędzają czas aktywnie na powietrzu. Wakacje niedługo dobiegają końca. Jest mi trochę przykro, że to już koniec mojej przygody, ale może w przyszłym roku również uda mi się wrócić tam do pracy.