Zabieg przekłuwania ucha w Poznaniu

Noszenie biżuterii jest powszechne w niemal każdej kulturze na całym świecie. Oczywiście formy biżuterii mogą się różnić, ale najbardziej częstymi miejscami, jakie się w tym celu wykorzystuje, są uszy, szyja oraz dłonie. To piękna ozdoba oraz sposób na wyrażenie siebie.

Szybkie i profesjonalne przekłucie ucha

przekłuwanie uszu poznańKażdy lubi się wyróżniać i zazwyczaj najczęściej taki efekt można osiągnąć za pomocą oryginalnego stylu oraz dodatków do stroju. Bardzo istotnym elementem jest także biżuteria, więc wiele osób decyduje się stale na przekłuwanie uszu poznań. Istnieje kilka metody, za pomocą których można to zrobić – na przykład za pomocą pistoletu automatycznego albo specjalnej igły. Niezależnie od wybranej przez nas metody samo przekłucie płatków usznych jest wykonywane szybko i niemal bezboleśnie. Należy jednak liczyć się z tym, że przekłute miejsca będą się długo goić, zazwyczaj trwa to kilka tygodni albo nawet miesięcy. Należy je specjalnie przemywać i nie usuwać otrzymanych przy zabiegu kolczyków aż do momentu całkowitego zagojenia uszu. Przy zabiegu używane są kolczyki z materiałów antyalergicznych, najczęściej wykorzystuje się w tym celu kolczyki z tytanu. Oczywiście wszelki sprzęt używany podczas tej czynności jest dezynfekowany oraz sterylizowany, a osoba przekłuwająca płatki uszne robi to przy użyciu jednorazowych rękawiczek. Nie musimy się więc martwić o możliwość zakażenia czy powstania reakcji alergicznej. Dzięki różnorodności kolczyków możemy zdecydować się na przebicie ucha w różnych punktach, choć najbardziej popularne są płatki uszne.

Kolczyki stanowią śliczną ozdobę czy świadczą nawet o przynależności do danej subkultury i dlatego wiele pań, a także panów, decyduje się na przebicie ucha, często nawet w kilku różnych miejscach. Zabieg wykonany profesjonalnie jest w pełni bezpieczny, a efekt satysfakcjonujący.