Zadania przed drukarnią

Kiedy po raz pierwszy zainteresowałem się usługami drukarskimi, które można zamówić w firmach wiedziałem bardzo dobrze, że będą to usługi na najwyższym poziomie. Jako pracownicy agencji reklamowych musieliśmy praktycznie codziennie kontaktować się z drukarniami z tego względu, że sporo naszych klientów zamawiało właśnie materiały drukowane.

Materiały prosto z drukarni

poligrafiaMateriały takie jak ulotki, foldery, przez co faktycznie lwią część zamówień były w związku z drukiem. Sama w sobie poligrafia jest bardzo rozbudowana. Można tutaj rozróżnić właśnie druk wielkoformatowy i ulotki, ale także druk na folii. Dlatego właśnie jeszcze podczas zakładania własnej działalności musieliśmy skupić się na tym, aby znaleźć kilka drukarni, które będą radzić sobie świetnie jeśli chodzi o druk. Interesowały nas ceny oraz jakość wydruku z tego względu, że kiedyś wydrukowaliśmy folder reklamowy informujący o wartościach jednej z firm i nie był do końca taki, jaki chcieliśmy.  Czyli kolory nie były na tyle dobrze odwzorowane, jak myśleliśmy. Dlatego właśnie zaczęliśmy skupić się przede wszystkim na dobrej jakości wykonania materiałów reklamowych, która z całą pewnością będzie doceniona przez naszych klientów. Do naszej agencji zgłaszały się także osoby, które same chcą współpracować z drukarnią, lecz nie mają jeszcze projektu graficznego, który mogą wykorzystać. W tym miejscu i na tym polu również im pomagamy.

Oczywiście za nieco mniejsze pieniądze, niż w komplecie razem z wydrukiem. Zleceń faktycznie jest coraz więcej, zarówno od małych firm, które chcą tylko wizytówki, przez duże korporacje inwestujące w reklamy na mieście i potrzebujące czegoś w większym formacie. Wszystko to możemy im zaproponować bardzo sprawnie i szybko i na pewno będą z tego niezwykle zadowoleni.