Zalety hotelu SPA w Jastrzębiej Górze

Od jakiś dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką. Z moim obecnym mężem poznaliśmy się już dziesięć lat temu w ostatniej klasie liceum. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mieszkamy w wynajmowanym domu jednorodzinnym. Niczego nam nie brakuje, ale też nie na wiele możemy sobie pozwolić. Ostatnio mój mąż zrobił mi nie lada niespodziankę.

Czy warto pojechać do luksusowego hotelu SPA?

hotel spa w jastrzębiej górzeMój mąż zrobił mi ostatnio nie lada niespodziankę na drugą rocznicę naszego ślubu. Byłam oszołomiona. Nigdy bowiem nie był specjalnie romantyczny ani wylewny w swoich uczuciach, a tu proszę. Mój małżonek z uśmiechem na twarzy wręczył mi dwa karnety do SPA w luksusowym hotelu w Jastrzębiej Górze. Szczerze mówiąc,, zawsze chciałam tam pojechać. Wiele słyszałam o tej miejscowości. A teraz mogłam ja zwiedzić osobiście, a ponadto spędzić wspaniały weekend z moim mężem w luksusowym SPA. Akurat szykował się długi weekend majowy. Była to doskonała okazja, żeby odwiedzić hotel SPA w Jastrzębiej Górze. W sumie spędziliśmy tam trzy dni, nie licząc dnia przyjazdu. Mieliśmy do dyspozycji przestronne i ładne pokoje wypoczynkowe z TV i internetem. Ponadto też korzystaliśmy do woli z pełnego pakietu zabiegów, które mają na celu poprawienie kondycji fizycznej i samopoczucia. W ramach pakietu korzystaliśmy z masaży relaksacyjnych, kąpieli w wodach termalnych oraz z siłowni. Dodatkowo zdecydowałam się na wizytę u kosmetyczki. Moja skóra i całe ciało odżyło. Przy okazji trochę zwiedziliśmy Jastrzębią Górę.

Pobyt w Jastrzębiej Górze mogę zaliczyć do niezwykle udanych. Mieliśmy do dyspozycji przestronny pokój gościnny, basen oraz inne udogodnienia. W razie zaistniałej potrzeby każdy, kto tylko chciał mógł skorzystać z sauny lub masażu relaksacyjnego. W sumie spędziliśmy tam cały długi weekend majowy.