Zamówienie krówek z logo firmy

Szukałem ciągle jakiegoś rozwiązania jak zachęcić ludzi do pracy w firmie, która było jedną z większych w mieście. Byłem pracownikiem działu rekrutacji i odpowiadałem za zatrudnianie ludzi do pracy. Pewnego dnia wymyśliłem dość odważny pomysł, ale spodobał się on mojemu pracodawcy i dał mi zielone światło.

Karton smacznych krówek dla potencjalnych pracowników

krówki z logo dla firmOtóż wpadłem na taki pomysł, żeby zorganizować spotkanie rekrutacyjne w innym miejscu niż biuro firmy. Miała to być rekrutacja otwarta i każda osoba, która szukała zatrudnienia mogła przyjść na spotkanie, by dowiedzieć się więcej szczegółów. Wynająłem w tym celu patio w jednej z najlepszych restauracji i tam właśnie zamierzałem spotykać się z potencjalnymi pracownikami. Zamówiłem także krówki z logo dla firm, które miały być poczęstunkiem dla każdej osoby, która odwiedzi mnie tego dnia. Zleciłem wykonanie tysiąca opakowań na cukierki krówki z logo firmy i dostawa przyszła już po trzech dniach. Krówki były smaczne a opakowanie z logo wykonane  precyzyjnie. Poszedłem z tym kartonem do szefa, aby pokazać mu jak doskonale zlecenie zostało wykonane. Prezes był pod wrażeniem i od razu poprosił mnie o zamówienie drugiego takiego kartonu dla niego. Złożyłem więc ponownie zamówienie w tej firmie a krówki dotarły jeszcze szybciej niż za pierwszym razem. Na spotkaniu rekrutacyjnym rozdane zostały wszystkie cukierki krówki. Każdy chętnie się częstował, bo były smaczne. Zatrudniłem tego dnia dwadzieścia nowych osób.

Cukierki krówki zamawiałem regularnie, bo byli częstowani nimi nie tylko nasi pracownicy, ale również kontrahenci. Taka reklama była fajnym a co ważne smacznym pomysłem i wiele osób wręcz nie mogło się oprzeć, żeby nie zjeść takiego cukierka. Ja sam ich wiele zjadłem.