Zastosowanie paneli ściennych

Zaczynając swoją przygodę z nagrywaniem nie sądziłam, że przyniesie ona tyle problemów. Początkowo zaczęłam zastanawiać się nad przeprowadzką, lecz koniec końców znalazłam rozwiązanie na to, jak sprawić, aby moi sąsiedzi nie słyszeli mnie podczas grania oraz nagrywania.

Sklepy z nowoczesnymi panelami akustycznymi

panele akustyczne 3dOd jakiegoś czasu tworzę filmiki z gier, które wrzucam do internetu, a także zaczęłam od niedawna interesować się streamowaniem. Jest to dla mnie świetny sposób na to, jak połączyć hobby z pracą, lecz niestety był on jeszcze do niedawna dosyć kłopotliwy. Otóż grając na słuchawkach nie słyszymy siebie tak, jak na co dzień i choć wydaje nam się, że mówimy normalnie, tak naprawdę rozmawiamy podniesionym głosem, co zaczęło przeszkadzać moim sąsiadom zwłaszcza, że często nagrywałam po nocach. Na początku nie wiedziałam co zrobić i zastanawiałam się nawet nad przeprowadzką, ale w końcu znalazłam w internecie sklep sprzedający panele akustyczne 3d. Chciałam wytłumić pomieszczenie w którym nagrywam, ale jednocześnie nie chciałam pokrywać go czarną gąbką z jaką możemy spotkać się w studiach nagraniowych. Sklep na który trafiłam posiadał jednak mnóstwo paneli wytłumiających, które w dodatku niesamowicie się prezentowały ponieważ tworzyły przepiękne, trójwymiarowe wzory. Szczególnie jedne z nich niezwykle przypadły mi do gustu, a swoim wyglądem przypominały plastry miodu.

Panele okazały się być strzałem w dziesiątkę. Niesamowity wygląd paneli stworzył mi również piękne tło do nagrywania, jednakże przede wszystkim spełniły one w stu procentach swoje zadanie. Sąsiedzi potwierdzili, że nie słychać już tego, kiedy nagrywam, a ja wreszcie mogę poczuć się w swoim mieszkaniu swobodnie bez obawy, że zakłócam komuś spokój, czy co gorsza ciszę nocną.