Zdecydowałam się na elewację kompozytową do firmy

W projektowaniu mojego biura musiałam zdecydować się na najlepszą elewację. Miało to być piękne miejsce, które będzie przyciągało uwagę wszystkich osób przechodzących ulicą. Wiedziałam, że taka promocja jest wymowna sama w sobie, a agencja reklamowa musi być widoczna z daleka.

Wybór elewacji kompozytowej Alucobond

elewacje z płyt kompozytowych AlucobondSam pomysł podsunęła mi koleżanka, której córka robi u mnie praktyki. Wiadome było, ze moja nowa agencja musi zapadać w pamięć. Dowiedziałam się, że elewacje z płyt kompozytowych Alucobond są bardzo trwałe. Kolejną sprawą jest, ze wygląda po prostu świetnie. Dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, by wyglądała profesjonalna agencja reklamowa. Mój mąż Aleksander wybrał robotników, którzy mieli zamontować elewację. Byli to doświadczeni pracownicy, którzy elewacje z płyt kompozytowych Alucobond montowali już wiele razy. Kluczowe było dla mnie doświadczenie, bo chciałam by wszystko było sprawne i nie trzeba było nanosić poprawek. Wybrałam też produkty, które chronią budynek przed pożarem. Uważam, że solidne elewacje z płyt kompozytowych Alucobond są dobrą opcją. Przede wszystkim są bardzo atrakcyjne wizualnie, maja zastosowanie w architekturze i  świetnie nadają się do przyozdobienia siedziby firmy. Montaż przebiegł bez większych problemów. Co prawda, ze względu na deszcz prace uległy opóźnieniu. Na szczęście, wszystko udało się nadrobić. Już po miesiącu mój budynek firmy wyglądał bardzo obiecującą. ważne było dla mnie, ze był bezpieczny i zabezpieczony przed wybuchem pożaru.

Posiadam w firmie wiele sprzętów elektrycznych i takie zabezpieczenie było dla mnie kluczowe. Mam przekonanie, że elewacja będzie mi dobrze służyła. Jestem świadoma tego, ze nie była tania, ale jej wygląd jest niesamowity. Uważam, że warto na początku zainwestować, by w przyszłości budynku nie trzeba było odświeżać.