Zorganizowałem udaną imprezę integracyjną

Kiedy oświadczyłem się Jagodzie a ona się zgodziła zostać moją żoną, to byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Od razu zrobiliśmy listę gości, których planowaliśmy zaprosić na nasz ślub. Było u mnie w rodzinie wiele młodych osób tak samo jak u Jagody.

Profesjonalnie przygotowana impreza integracyjna

imprezy integracyjne - BydgoszczNasze rodziny się nie znały i wpadłem na pomysł, ażeby jeszcze przed ślubem zrobić dla wszystkich imprezę integracyjną. Dzięki temu każdy mógł się poznać przed weselem a to zdecydowanie korzystnie wpłynęłoby na wszystko. Różne imprezy integracyjne – Bydgoszcz można było zorganizować, ponieważ w mieście było mnóstwo lokalów, które oferowały różne rozrywki. Ja zdecydowałem się jednak pójść inną drogą. Imprezę integracyjną organizowałem w czerwcu i dlatego zdecydowałem się wynająć domki za miastem, żeby tam właśnie urządzić imprezę dla wszystkich. Skontaktowałem się z firmą cateringową, która obsługiwała tego typu imprezy i zamówiłem u nich catering. Każdemu wynająłem domek i zabawa mogła trwać do białego rana. Zaopatrzyłem się również w odpowiednią ilość alkoholu. Pierwszy raz organizowałem taką imprezę integracyjną, ale do tematu podszedłem profesjonalnie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i co najważniejsze, każdy z zaproszonych gości potwierdził mi swoją obecność. Wynająłem busa, który dowiózł wszystkich do ośrodka wypoczynkowego. Jedzenie z firmy cateringowej już było dostarczone. Sala, którą wynająłem idealnie nadawała się na taką imprezę.

Zorganizowanie takiej imprezy celem integracji gości weselnych przed ślubem było doskonałym pomysłem. Wszyscy od razu się dogadali i byłem z tego zadowolony. Jagoda była mi wdzięczna za ten pomysł i przyznała, że wykonałem kawał dobrej roboty. Zgadzałem się z nią całkowicie.