Zorganizowanie wycieczki rowerowej po Mazurach

Na pewno większość z was lubi jeździć rowerem. Ja należę do tej części ludzi, która po prostu uwielbia to robić. Nie wyobrażam sobie bym nie mogła jeździć rowerem. Ostatnio kupiłam sobie nawet nowy rower, taki górski do trudnego terenu. A to dlatego, że zamierzam pojechać na wycieczkę rowerową, która będzie na Mazurach. Pojadę tam z moim znajomymi.

Tygodniowa wycieczka rowerowa

wycieczki rowerowe po mazurachOd zawsze marzyłam o kilku dniowej wycieczce rowerowej. To dobrze, że natrafiła się okazja. Moja znajoma zorganizowała taką wycieczkę. Muszę przyznać, że miała świetny pomysł. Oprócz niej i mnie jedzie jeszcze pięć osób. Sami dobrzy znajomi. Już nie mogę się doczekać tej wycieczki. Trzeba było wybrać tylko lokalizację. To ważne by wybrać dobre miejsce. Będziemy musieli mieć możliwość rozłożenia gdzieś namiotów. Dlatego też nie mogliśmy wybrać zbyt górzystego terenu. Dobrze, że w końcu padło na Mazury. To bardzo świetny teren do podróży rowerem. Myślę, ż wycieczka się uda. Wycieczki rowerowe po mazurach mogą być zorganizowane przez odpowiednie biura podróży, ale my wolimy chyba we własnym zakresie je organizować. Znajoma wiele razy była już na Mazurach, wiec zna tamte tereny. Wie jakie trasy wybrać, by wycieczka się udała. Bez względu na to jaka to wycieczka, trzeba zawsze się do niej przygotować. Nie sądzę by ktoś tak z miejsca wybrał się na kilkudniową wycieczkę. Trzeba dobrze się  zaopatrzyć w różne rzeczy. Przede wszystkim ważne są leki i środki opatrunkowe. Zawsze może zdarzyć się wypadek, a trzeba być na niego dobrze przygotowanym. Tak na wszelki wypadek.

Jeśli lubicie jeździć rowerem to może warto wybrać się na dłuższą wycieczkę rowerową. Moim zdaniem warto choć raz na taką pojechać. Ja wybieram się z moim znajomymi na taką wycieczkę rowerową. Wszystko zorganizowała moja znajoma. On zna tereny, gdzie zamierzamy jechać, więc ona na pewno lepiej wszystko zorganizuje.